Eğer BitCoin’i ilk kez duyuyorsanız yukarıdaki başlık sizin için hiçbir şey ifade etmemiş olabilir. Tüm detayları açıklanan videoyu dikkatlice izledikten sonra konuyu anlayacak ve eğer ardından kısa bir araştırma yaparsanız fırsatın büyüklüğünü göreceksiniz. Siz de benim gibi gelecek vaat eden dijital paralarının üretimini şimdiden yaparak geleceğin kripto para zenginlerinden biri olabilirsiniz.

 

Nedir Bu Bitcoin ?

 

Oncelikle wikipedia’dan tam olarak bitcoin’in ne oldugunu okumak icin tiklayiniz

Sonrasinda kisa video ile bitcoin’i anlatabilirim diye dusunuyorum.

 

Bitcoin Nasıl Uretilir / Kazanılır?

Bitcoin ilk zamanlarda sadece ev tipi bilgisayarlarımızda üretilebiliyordu. Sıradan insanlar için en kolay anlama şekli şu ; düşünün, bir bilgisayar oyunu oynuyorsunuz ve her leveli geçtiğinizde size para veriyor. Yazılımcılar ise işin arka planında çalışan karmaşık bir algoritma olduğunu biliyorlar.

Bitcoin üretme işine, bitcoin mining yani bitcoin madenciliği deniyor. Özel bir yazılımla blok denilen algoritmalarda gizlenmiş şifreler bulunuyor ve bu sayede bitcoin elde ediliyor.

PEKI NASIL PARA KAZANDIRIYOR BU BITCOIN ?

YONTEM 1

Hala evinizde bitcoin madenciliği yapabilirsiniz fakat bu oldukça maliyetli.Artık bitcoin üretimi için özel cihazlar çıktı ve bunları temin edip kullanmak gerekiyor. Fakat bu da oldukça pahalı bir yöntem, çünkü hem cihazlar pahalı, hem de elektrik ve soğutma giderleri kazancı sıfırlayacak kadar çok oluyor. Ayrıca bu cihazlar çok gürültülü çalıştığıni da unutmayalim tabiki…

 

NOT:

BILGISAYAR OLARAK KAYNAGINIZ COK ISE ve imkanlar elveriyorsa o zaman durum olumlu tarafa dogru degisiyor.Bu konuda da destek olabilirim.Iletisim kurarak dogru adimi atabiliriz.

 

 

Kisacasi: SINIRLI imkanlar icerisinde olan kisiler için evde bitcoin üretimi artık pek mantıklı değil.

(SINIRLI IMKAN : Cok fazla bilgisayar gucu ve bilgisayar yonetimi olmayanlar icin cok ideal degildir)

 

YONTEM 2

Bulut Madencilik Siteleri ile Bitcoin Üretmek -2017

 

Üst düzey bir yazılım / donanım bilginiz yoksa ama yine de Bitcoin üretimi ile kâr etmek istiyorsanız bu sizin için çok daha kolay bir yöntem olacaktır. Bu işin uzmanı olan kişiler büyük yatırımlar ile “bitcoin çiftliği” dedikleri tesislerde kârlı olarak bitcoin üretiyorlar. Kârlı olmasının nedeni şu ;

*Daha fazla makinenin çalışması bitcoin kazıma işini kolaylaştırıyor ve daha yüksek oranda bitcoin üretilebiliyor

*Elektrik ve soğutma masraflarını güneş enerjisi kullanarak sıfırlıyorlar

*En yeni donanımları kullanıyor ve sürekli bakımlarını yapıyorlar

 

Sizin yapmanız gereken tek şey, bu şirketlere üye olup size sundukları yatırım paketlerini satın almak ve hesabınıza yatan bitcoinleri izlemek.

Şöyle bir benzetme yapabiliriz ; bir çiftliğe para veriyorsunuz, sizin paranızla inek alıyorlar, inek süt verdikçe size kâr ödüyorlar. Yani hayvancılıktan anlamanıza, ineğin yemi, sağlık sorunları, bakımı, sağımı gibi angaryalarla uğraşmanıza gerek olmadan tertemiz kazanç elde ediyorsunuz.

 

Güvenilir Bulut Madencilik Siteleri

 

Bizim gireceğimiz sistem Titan olmamalı.

Teorik olarak bunu bilmek imkansız.Onu görmemiz lazım.

Direk gidip bi siteye para yatırmayın Adamlar için çalışmayalım,kendimiz için kâr lı şekilde çalışalım

Birkaç bulut madencilik sitesi gercekten iş yapıyor (Güvenliklerini Bilmiyorum,sizlerde araştırabilirsiniz)

 

1- Genesis Mining — Siteye git

2- OXBTC – Siteye Git

3- HASH FLARE – Siteye Git

 

Benim tavsiyem OXBTC firmasidir.Cunku;

*yillik olarak baktigimizda daha fazla kar verir .minimum %240

*cok dusuk yatirim ile buyuk hash rate satin alabilirsiniz.

*Cin Halk Cumhuriyeti’nde ciflikleri barindirir ve bu yuzden daha cok getiri saglar …

NOT: Diger firmalar da gercek firmalardir fakat kår oranlari oxbtc ‘ye gore cok dusuktur.

Guncel gelismeler oldukca eklenecektir

 

 

 

YONTEM 3

Bitcoin Ticareti ile Para Kazanmak

Madencilik yapmadan ya da herhangi bir yolla kazanmadan, doğrudan dolar / euro alır gibi Bitcoin alabilirsiniz. Bitcoin almak ve bu bitcoinleri saklayabilir ve degeri arttiginda satabilirsiniz.

*Bitcoin almak ve satmak

*Bitcoin cüzdanı oluşturmak

 

Dikkat edilmesi gerekenler ;

Bitcoin takip edilemez, gönderi işlemleri geri alınamaz bir para birimidir ve bu yüzden dolandırıcılığa açıktır. İnternette inanılmaz kârlar vaat eden yüzlerce bitcoin ticareti sitesi ile karşılaşacaksınız. Bu sitelerin %99’u güvenilmezdir ve paranızı kaybedebilirsiniz. Böyle bir duruma düşmemek için riski azaltmak adına bize danışabilirsiniz.

 

Çok Daha Fazla Kazanmak Ister Misiniz?

 

BitCoin ile birlikte bir çok alt coin ortaya çıktı ve başta Etherum olmak üzere bazıları inanılmaz değer görmeye başladı. Bu koinlerin üretimi şuanda BitCoin kadar zor değil ve BitCoin’e göre çok daha fazla kazandırma potansiyeline sahipler.

Bazı şirketler ülkemizde resmi ofis de açarak önce kullanıcı ağı oluşturmaya başladılar ve bu sayede CoinMarketCap’a çok güçlü girmeyi hedefliyorlar. Ben ve arkadaşlarım şuanda Etherum gibi alt coin üretimi ile de güvence altına alınan alternatif bir koinleri üretimini Bulut Madencilik şeklinde yaparak ciddi kazançlar elde ediyoruz.

Siz de  hic para yatirmadan kendi bilgisayarlarinizda bitcoin turevlerini uretebilir veya 100 TL’den başlayan yatırımlar ile bizimle birlikte bulut madenciliğe girebilir ve yarından itibaren günlük kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek.

O halde Bitcoin dünyasına hoş geldiniz, şimdiden bol kazançlar!…